https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 180

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1960-1990. 4 darab fém plakett, 2 fa lapra erősítve T:1--2
34011.

1960-1990. 4 darab fém plakett, 2 fa lapra erősítve T:1--2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1978. ENSZ kétoldalas, többnyelvű Br emlékérem (38mm) T:1-,2 (eredetileg PP) 1978. United Nations two-sided, multilingual Br medallion (38mm) C:AU,XF (originally PP)
34012.

1978. "ENSZ" kétoldalas, többnyelvű Br emlékérem (38mm) T:1-,2 (eredetileg PP) 1978. "United Nations" two-sided, multilingual Br medallion (38mm) C:AU,XF (originally PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacilus elszigetelése kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1- Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacillus isolated two-sided bronze commemorative medallion (30mm) C:AU
34013.

"Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacilus elszigetelése" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1- "Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacillus isolated" two-sided bronze commemorative medallion (30mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
DN A világ első bélyegei 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina ND The Worlds First Stamps 76-piece, almost complete (1 piece is missing!) marked, gold-plated Ag stamp-shaped medallion set in a burgundy faux leather-covered album, in a separate faux leather case with the accompanying certificates and a magnifying glass. It was issued in a limited number of copies by the International Society of Postmasters, strucked at the Franklin Mint. C:PP patina
34014.

DN "A világ első bélyegei" 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina ND "The World's First Stamps" 76-piece, almost complete (1 piece is missing!) marked, gold-plated Ag stamp-shaped medallion set in a burgundy faux leather-covered album, in a separate faux leather case with the accompanying certificates and a magnifying glass. It was issued in a limited number of copies by the International Society of Postmasters, strucked at the Franklin Mint. C:PP patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
EUR
,
529,41
USD
Zahl der Gebote:
0
DN Híres orvosok arcképei kétoldalas bronz emlékérem, 8 különböző (12x) (30mm) T:1- ND. Portraits of famous doctors two-sided bronze commemorative medallion, 8 different Friedrich Von Müller, Rudolf Virchow, Julius von Wagner-Jauregg, Ludwig Aschoff, Gustav von Bergmann, Ferdinand Sauerbruch, Sigmund Freud, Emil Krasepelin (12x) (30mm) C:AU
34015.

DN "Híres orvosok arcképei" kétoldalas bronz emlékérem, 8 különböző (12x) (30mm) T:1- ND. "Portraits of famous doctors" two-sided bronze commemorative medallion, 8 different "Friedrich Von Müller, Rudolf Virchow, Julius von Wagner-Jauregg, Ludwig Aschoff, Gustav von Bergmann, Ferdinand Sauerbruch, Sigmund Freud, Emil Krasepelin" (12x) (30mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
2
DN Sárkányölő Szent György kétoldalas, bronz emlékérem (35mm) T:2-
34016.

DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas, bronz emlékérem (35mm) T:2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
DN Sárkányölő Szent György kétoldalas, fém emlékérem (30mm) T:2- ph
34017.

DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas, fém emlékérem (30mm) T:2- ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
5 darabos külföldi szocialista fém, bronz és porcelán emlékérem tétel, közte lengyel, román, német, egyik tokban (33-70mm) T:1--2
34018.

5 darabos külföldi szocialista fém, bronz és porcelán emlékérem tétel, közte lengyel, román, német, egyik tokban (33-70mm) T:1--2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
5 darabos magyar emlékérem és díjérem tétel, közte Erdey Dezső (1902-1957) 1934. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. alumínium emlékérem (30-40mm) T:1--2
34019.

5 darabos magyar emlékérem és díjérem tétel, közte Erdey Dezső (1902-1957) 1934. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." alumínium emlékérem (30-40mm) T:1--2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes ~1960-1980. 6 darabos magyar és külföldi gipsz, kerámia és porcelán emlékérem, illetve plakett tétel T:1--2- közte lyukasztott 6 pcs of mixed hungarian and foreign ~1960-1980. gypsum, ceramics and porcelain commemorative medallion and plaque lot C:AU-VF hole in one pc
34020.

Vegyes ~1960-1980. 6 darabos magyar és külföldi gipsz, kerámia és porcelán emlékérem, illetve plakett tétel T:1--2- közte lyukasztott 6 pcs of mixed hungarian and foreign ~1960-1980. gypsum, ceramics and porcelain commemorative medallion and plaque lot C:AU-VF hole in one pc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes 10 darabos külföldi emlékérem és díjérem tétel T:1--2 patina Mixed 10 pcs foreign commemorative and award medallion lot C:AU-XF patina
34021.

Vegyes 10 darabos külföldi emlékérem és díjérem tétel T:1--2 patina Mixed 10 pcs foreign commemorative and award medallion lot C:AU-XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte Luther Márton fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within Martin Luther facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2
34022.

8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte "Luther Márton" fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within "Martin Luther" facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse