Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 180

Szovjetunió DN Leningrád történelmi emlékei 5 db lakkozott aluminium emlékérem. 56-61 mm T:1,1- / Soviet Union ND Leningrad historical monuments 5 commemorative coins with lacquer 56-61 mm C: UNC, AU
33999.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szovjetunió DN 3 db plakett: egy porcelán, kettő fém. Moszkvai olimpia, Leningrád Ermitázs, Lenin mauzóleum 60-70 mm T:1-2
34000.

Rufpreis:
1 800 HUF
Törökország 1931. Törökország Központi Bankja kétoldalas fém emlékérem dísztokban T:1- patina Turkey 1931. The Central Bank of the Republic of Turkey two-sided metal commemorative medallion in hardcase C:AU patina
34001.

Törökország 1931. "Törökország Központi Bankja" kétoldalas fém emlékérem dísztokban T:1- patina Turkey 1931. "The Central Bank of the Republic of Turkey" two-sided metal commemorative medallion in hardcase C:AU patina

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Vatikán 1975. VI. Pál kétoldalas aranyozott fém emlékérme (26mm) T:1- Vatican 1975. Paul VI two-sided gold-plated metal commemorative medallion (26mm) C:AU
34002.

Vatikán 1975. "VI. Pál" kétoldalas aranyozott fém emlékérme (26mm) T:1- Vatican 1975. "Paul VI" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (26mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Vatikán 2003. II. János Pál kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 4978/6000 peremen jelzett sorszámmal. Szign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) T:1-,2 Vatican 2003. IOANNES PAULUS PP. II ANNO XXV PONTIFICATUS two-sided, marked Ag commemorative medallion with 4978/6000 serial number mark on the edge Sign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) C:AU,XF
34003.

Vatikán 2003. "II. János Pál" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 4978/6000 peremen jelzett sorszámmal. Szign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) T:1-,2 Vatican 2003. "IOANNES PAULUS PP. II ANNO XXV PONTIFICATUS" two-sided, marked Ag commemorative medallion with 4978/6000 serial number mark on the edge Sign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) C:AU,XF

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Vatikán DN (~2002/2003) II. János Pál kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 1433/6000 peremen jelzett sorszámmal (39,91g/0,986/44mm) T:1- patina Vatican ND (~2002/2003) John Paul II two-sided, marked Ag commemorative medallion with 1433/6000 serial number mark on the edge (39,91g/0,986/44mm) C:AU patina
34004.

Vatikán DN (~2002/2003) "II. János Pál" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 1433/6000 peremen jelzett sorszámmal (39,91g/0,986/44mm) T:1- patina Vatican ND (~2002/2003) "John Paul II" two-sided, marked Ag commemorative medallion with 1433/6000 serial number mark on the edge (39,91g/0,986/44mm) C:AU patina

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1927. Beethoven 1827-1927 négyszögletes bronz plakett. Szign: D. Morel (80x64mm) T:1 1927 Beethoven 1827-1927 rectangular bronze commemorative medallion. Sign: D.Morel (80x64mm) C:UNC
34005.

1927. "Beethoven 1827-1927" négyszögletes bronz plakett. Szign: D. Morel (80x64mm) T:1 1927 "Beethoven 1827-1927" rectangular bronze commemorative medallion. Sign: D.Morel (80x64mm) C:UNC

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Vegyes ~1940-1980. 8 darabos főleg külföldi emlékérem tétel (52-70mm) T:1- közte patina 8pcs of mixed hungarian and foreign ~1940-1980 commemorative medallion lot (52-70mm) T:1- patina
34006.

Rufpreis:
4 000 HUF
~1940-2000. Vegyes 26 darabos magyar és külföldi fém és bronz emlékérem tétel T:1--2 ~1940-2000. Mixed 26 pcs hungarian and foreign metal and bronze commemorative medal lot C:AU-XF
34007.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vegyes ~1950-1990. 10 darabos főleg külföldi emlékérem tétel (70-120mm) T:1- 10pcs of mixed hungarian and foreign ~1950-1990 commemorative medallion lot (70-120mm) T:1-
34008.

Rufpreis:
5 000 HUF
~1960-1970. Henrik Ibsen 1828-1906 kétoldalas bronz emlékérme (60mm) T:1- ~1960-1970. Henrik Ibsen 1828-1906 two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
34009.

~1960-1970. "Henrik Ibsen 1828-1906" kétoldalas bronz emlékérme (60mm) T:1- ~1960-1970. "Henrik Ibsen 1828-1906" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
~1960-1980. 11 darabos külföldi fém és bronz emlékérem tétel kapszulában T:1- ~1960-1980. 11 pcs foreign metal and bronze commemorative medal in capsule lot C:AU
34010.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF