XIX. század második felében működő osztrák festő. E. Ginzel jelzéssel:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/XIX-szazad-masodik-feleben-mukodo-osztrak-festo-E-Ginzel-jelzessel-Holgy-portre-Olaj~II2692256
2692256
10673
432
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: XIX. század második felében működő osztrák festő. E. Ginzel jelzéssel: Hölgy portré. Olaj, fa díszes keretben, 30x16cm
: karap_norbert