10674.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Horváth J. jelzéssel: Vadász kutyájával a havas erdőben. Olaj, vászon, sérült, jelezve balra lent: Horváth J. 55x68cm