10728.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Re jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm