10727.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
K. Dickten jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 78×57 cm