10794.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztoros, mezős grafika. Akvarell, papír, Jelzett, 21x30 cm