10795.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Munkások. Tus, papír. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 26x40 cm.