19071.
431. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Ezüst(Ag) quartz karóra markazittal, jelzett, óra üveglapja sérült, óraszerkezet hátlapja rozsdás, működik, bruttó: 27,5 g