Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 384

Arany (Au/14k) női körbeköves kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.
19000.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
19001.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
19002.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, nettó: 13g, h: 60 cm
19003.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
Arany (Au/14k) Helvetia női quartz karóra, működik, jelzett, d:24mm bruttó: 22,69g
19004.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
Arany (Au/14k) DOXA 1000.50 analóg kijelzős, dátumfunkciós, quartz férfi karóra, barna bőr szíjjal. Jelzett. d: 33 mm. Működik. Kopott, számlapon korrózió, tokon apró karcok, fedelénél egy nagyobb karc. Gyári óradobozában.
19006.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
19007.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Ezüst (Ag) füles kínálótál 6 asztalközép, hibátlan, csiszolt korabeli üvegbetéttel. Jelzett, 40x21x18cm, nettó: 1160g
19008.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
11
14k arany (Au) gyűrű smaragddal 0,5ct br 3 g, m: 51
19011.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
19012.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Ezüst (Ag) tibeti teáskanna, jelzés nélkül, m: 20 cm, nettó: 453 g
19013.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
Ezüst (Ag) vésett doboz, fabetéttel, jelzett, 14x20cm, bruttó: 548g
19014.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF