Ezüst (Ag) nyelű angol reggelizőkés, sérült dobozban, jelzett, h: 17 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~5000027/Ezust-Ag-nyelu-angol-reggelizokes-serult-dobozban-jelzett-h-17-cm~II2749095
2749095
19019
431
50000
Jewellery and precious metal items
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag) nyelű angol reggelizőkés, sérült dobozban, jelzett, h: 17 cm
: nagy_andras