19313.
431. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,8 g