Aranyozott ezüst (Ag) likőröspoharak orosz 1900 előtti. Jelzett, össz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~5000027/Aranyozott-ezust-Ag-likorospoharak-orosz-1900-elotti-Jelzett-ossz-188-g~II2775192
2775192
19385
431
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Aranyozott ezüst (Ag) likőröspoharak orosz 1900 előtti. Jelzett, össz 188 g
: nagy_andras