11027.
431. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 400 HUF
Marastoni József (1834-1895) rajza után, Rusz Károly (1811-1899): I. Ferenc József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19×15 cm