Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Egy Magyar Verbunkos-Dudás. Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~5000006/Bikkessy-Heinbucher-Jozsef-1767-1833-Egy-Magyar-Verbunkos-Dudas-Szinezett-rezmetszet-papir~II2772241
2772241
11028
431
Engravings
Beschreibung: Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Egy Magyar Verbunkos-Dudás. Színezett rézmetszet, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23,5×17 cm
: pk