Varga Ilosvai I. jelzéssel: Szekér az utcán. Olaj, karton. Dekoratív f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Varga-Ilosvai-I-jelzessel-Szeker-az-utcan-Olaj-karton-Dekorativ-fakeretben-50x60-cm~II2770034
2770034
10637
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Varga Ilosvai I. jelzéssel: Szekér az utcán. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
: pk