10636.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 44x59 cm