10608.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
R jelzéssel, magyar grafikus, XX. sz. második fele: Cifra nyomorúság (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva, ragasztószalaggal rögzítve. 16x25 cm