10609.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
B jelzéssel, magyar grafikus, XX. sz. második fele: Analógia (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva. 13x23 cm