10597.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Tóparti séta. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, újszerű fakeretben. 64x78 cm