10598.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, papír. Hátoldalán Korschelt Miklós felirata 1962-ből, mely szerint Klimó Istvánné ajándékozta az ev. egyháznak. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm