Jelzés nélkül: Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Jelzes-nelkul-Nagyvarosi-forgatag-Olaj-karton-Dekorativ-fakeretben-28x39-cm~II2768677
2768677
10890
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 28x39 cm
: pk