Jelzés nélkül: Hölgy kalapban. Olaj, papír, szovjet vagy orosz kivitel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Jelzes-nelkul-Holgy-kalapban-Olaj-papir-szovjet-vagy-orosz-kiviteli-belyegzovel-serult~II2775171
2775171
10889
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hölgy kalapban. Olaj, papír, szovjet vagy orosz kiviteli bélyegzővel, sérült, 83x59,5 cm
: karap_norbert