Lenkey-Tóth Péter (1972-): Narancsok II. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x49 cm / Péter Lenkey-Tóth (1972-): Oranges II. Oil on canvas, signed on the reverse. 30x49 cm