Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): Csendes vizek. Rézkarc, papír. Jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Lenard-Levy-Robert-1879-1936-Csendes-vizek-Rezkarc-papir-Jelzett-Szamozott-1460-20x~II2738295
2738295
10294
431
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): Csendes vizek. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 14/60. 20x18 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
: pk