Dr. Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvények zsebkönyve. Kiegészítve az ujabb törvények büntető rendelkezéseivel. Átdolgozta: Dr. Degré Miklós. Bp., 1924, Révai. Kiadó egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.