Bücher: Jura

Zahl der Lose: 11

15551.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Keszthelyi Nándor-Vági József: Magyar devizajog. Az egyik szerző, Vági József által DEDIKÁLT példány. Tébe Könyvtár 89. szám. Bp.,[1938],Tébe, 384 p. Átkötött egészvászon-kötés, körbevágott, possessori bélyegzésekkel, néhány aláhúzással és bejegyzéssel.
15552.

Rufpreis:
8 000 HUF
Steiner Gyula: A vármegyei közigazgatás multja, jelene és jövője. Nyitra, 1908, Huszár Márton, 202 p. Nagyon ritka nyitrai kiadás! Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, részben hiányos gerinccel.
15553.

Rufpreis:
8 000 HUF
Ideiglenes Törvénykezési Szabályok. Az Országbíró Értekezlet javaslatai a törvénykezés tárgyában. Országgyűlésileg ajánlva 1861. juniusban. A magyar törvények gyűjteménye III. köt. Pest, 1861., Lampel Róbert, 95 p. Második, árvaügyi rendeletekkel bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos.
15554.

Rufpreis:
6 000 HUF
23
15555.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Gönczöl Katalin - Korinek László - Lévai Miklós: Kriminológiai ismeretek. Bűnözés. Bűnözéskontroll. Egyetemi Könyvtár. Bp., 1996, Corvina, 417 p. A könyv egyik szerzője, Gönczöl Katalin által Ungár Péter részére DEDIKÁLT példány.
15556.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvények zsebkönyve. Kiegészítve az ujabb törvények büntető rendelkezéseivel. Átdolgozta: Dr. Degré Miklós. Bp., 1924, Révai. Kiadó egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.
15557.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bónis György (szerk.): Erdélyi perjogi emlékek. Idea Processuum 1776, ID. Szász Károly perjogi előadásai 1836. Kolozsvár, 1942, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. 157p. Kiadói papírkötés, borítón néhámy egészen apró folttal, máskülönben jó állapotban.
15558.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15559.

Rufpreis:
800 HUF
15560.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15561.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF