Zsolnay Török János terv: Tornász lány. Késszel festett porcelán, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Zsolnay-Torok-Janos-terv-Tornasz-lany-Kesszel-festett-porcelan-jelzett-koranak-megfelelC5~II2762283
2762283
11236
430
Beschreibung: Zsolnay Török János terv: Tornász lány. Késszel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 26 cm
: karap_norbert