Zsolnay Pompadour mintás leveses tál fedél nélkül. jelzett, sérült d:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Zsolnay-Pompadour-mintas-leveses-tal-fedel-nelkul-jelzett-serult-d-23-cm~II2761750
2761750
11252
430
Beschreibung: Zsolnay Pompadour mintás leveses tál fedél nélkül. jelzett, sérült d: 23 cm
: nagy_andras