Olasz stílusú hattyú szán formájú porcelán figura, kézzel festett bisquit, jelzett, farktollain feltehetően puttó ülhetett. Sérült, jelzett, formaszám: 1830. Kis kopásokkal, repedéssel. m: 11 cm