Hutschenreuter ezüstözött porcelán gyertyatartó. Jelzett, kopásokkal 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Hutschenreuter-ezustozott-porcelan-gyertyatarto-Jelzett-kopasokkal-17-cm~II2764808
2764808
11323
430
Beschreibung: Hutschenreuter ezüstözött porcelán gyertyatartó. Jelzett, kopásokkal 17 cm
: nagy_andras