11198. 430. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett porcelán, plasztikus rózsa motívummal, lepattanásokkal, minimális kopásokkal, jelzett, d: 9,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras