11327. 430. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Elbogen Epiag porcelán vajtartó, szószos tál, sótartó, cukortartó, kávéskanna, 2 csésze, kiöntő Matricás jelzett, minimális kopással
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert