Bavaria bonbonier, matricás porcelán, Rembrandt Női képmás festménye n... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Bavaria-bonbonier-matricas-porcelan-Rembrandt-Noi-kepmas-festmenye-nyoman-diszitett-jelz~II2761061
2761061
11352
430
Beschreibung: Bavaria bonbonier, matricás porcelán, Rembrandt Női képmás festménye nyomán díszített, jelzett, kopásokkal, d: 10 cm
: nagy_andras