2 db Herendi fácán mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/2-db-Herendi-facan-mintas-porcelan-fogpiszkalo-tarto-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal~II2761844
2761844
11208
430
Beschreibung: 2 db Herendi fácán mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 5x3,5 cm
: karap_norbert