18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, lev... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/18-darabos-Zsolnay-Pompadour-mintas-tanyerszett-eloeteles-lapos-leveses-jelzett-kopott~II2761747
2761747
11224
430
36000
Beschreibung: 18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, leveses, jelzett, kopott.
: nagy_andras