cca 1930 Stahl überall, Rautennetz-Bauweise D.R.P., Beratungsstelle für Stahlverwendung Düsseldorf / Stahlhof. Német nyelvű, képes acélipari ismertető kiadvány, fekete-fehér fotókkal illusztrált, 16 p.
cca 1930 Emlékezzünk Nagymagyarországról! II. füzet. A Pesti Hírlap kiadása. A címlapon I. Ferenc József és Wekerle Sándor miniszterelnök. Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Tűzött papírkötés, 44 p.
cca 1930 Paul Graf Teleki (gróf Teleki Pál): Ungarns Wirtschaftslage. Die Vielseitigkeit Ihrer Schwierigkeiten. Gazdaság- földrajzi gyűjtemény (Wirtschaftsgeographische Sammlung) V. Az Egyet. Közgazd. Kar Földrajzi Intézetének kiadványa. Igazgató (Direktor): gr. Teleki Pál. Bp., é.n., Ahenaeum. 32p. Német nyelven. Több térképpel és ábrával illusztrált tanulmány a Trianon utáni Magyarország gazdasági helyzetéről európai viszonylatban. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltosborítóval és lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
cca 1930-1940 Finn karácsonyi üdvözlőlap, plakátként kihajtható, rajta üdvözlő sorokkal, kis lapszéli szakadásokkal, foltokkal, 53,5x40,5 cm / Vintage Christmas greeting poster from Finland, with small tears and stains
cca 1930-1940 4 db német nyelvű idegenforgalmi, utazási prospektus (Cortina d'Ampezzo, Bayerische Alpen - Berchtesgaden, Das bayerische Allgäu, Füssen im Allgäu). Vegyes állapotban.
1935 Tolnai Világlapja XXXVII. évf. 25. és 30. sz., 1935. jún. 19. - júl. 24. Az egyik címlapon: "Mussolini Nápolyban lelkesítő nagy beszédet mond az Afrikába induló csapatoknak". Fekete-fehér képekkel. Kis sérülésekkel.