Drucksachen

Zahl der Lose: 219

cca 1900 Dekorative Vorbilder, 2 db, az évszakokat ábrázoló nyomat. Joseph Benedikt Engl (1867-1907) akvarelljei után. Lapméret: kb. 35x25 cm
14531.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 10 db, többségében szecessziós ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Több Georg Sturm (1855-1923), egy másik Erwin Puchinger (1875-1944) műve. Helyenként lap széle kissé szakadt és kissé foltos. Lapméret: kb. 35x25 cm
14532.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16
cca 1900-1910 Brassó (Brasov, Kronstadt), album 12 db színes képpel (Raidl Sándor festményeinek reprodukciói), az utolsó kép kihajtható, 20x14 cm és 28x18 cm méretben. Tűzött papírkötés, sérült, hiányos borítóval, néhány koszos, foltos lappal.
14533.

Rufpreis:
1 400 HUF
14534.

Rufpreis:
4 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Politikai helyzet Magyarországon, Széll Kálmán és I. Ferenc József (karikatúra), 1903. Tus, papír lapszéli szakadással. 28,5x39 cm
14535.

Rufpreis:
2 000 HUF
14536.

Rufpreis:
2 400 HUF
1908 Zeneakadémiai előkészítő tanfolyam hirdetmény 23x30 cm Beszakadással 2 db
14537.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1910-1930 4 db képeslap a bélyeg helyén titkos üzenettel
14538.

Rufpreis:
2 000 HUF
14539.

Rufpreis:
5 000 HUF
1911-1912. A Kolozsvári Szent Imre Egyesület évkönyve. Kolozsvár, 1912, Szent Bonaventura Könyvnyomda. 85p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
14540.

Rufpreis:
1 200 HUF
1912 Alfay Zoltán (szerk.): Világposta kalauz. Bp., 1912, Magyar Könyvnyomda és Kiadóvállalat Rt. Sok korabeli reklámmal. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos és kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
14541.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1912 Színházi Ujság II. évf. 1. sz., 1912. máj. 1-11. Kiadja és szerk.: Irlanda Dezső. Makó, Gaál László-ny., 16 p. Kissé sérült, foltos borítóval.
14542.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF