1912 Színházi Ujság II. évf. 1. sz., 1912. máj. 1-11. Kiadja és szerk.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000003/1912-Szinhazi-Ujsag-II-evf-1-sz-1912-maj-1-11-Kiadja-es-szerk-Irlanda-Dezso-Mako-~II2696012
2696012
14542
430
Printed Materials
Beschreibung: 1912 Színházi Ujság II. évf. 1. sz., 1912. máj. 1-11. Kiadja és szerk.: Irlanda Dezső. Makó, Gaál László-ny., 16 p. Kissé sérült, foltos borítóval.
: hsz