1935 Tolnai Világlapja XXXVII. évf. 25. és 30. sz., 1935. jún. 19. - júl. 24. Az egyik címlapon: "Mussolini Nápolyban lelkesítő nagy beszédet mond az Afrikába induló csapatoknak". Fekete-fehér képekkel. Kis sérülésekkel.