Lengyel I. 2006 jelzéssel: Városkép. Olaj, karton, keretben. 27x36cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500004/Lengyel-I-2006-jelzessel-Varoskep-Olaj-karton-keretben-27x36cm~II2694713
2694713
10415
430
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Lengyel I. 2006 jelzéssel: Városkép. Olaj, karton, keretben. 27x36cm
: nagy_andras