Christian Holzer jelzéssel: Éjszakai halászat. Olaj, vászon. Szélén ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500004/Christian-Holzer-jelzessel-Ejszakai-halaszat-Olaj-vaszon-Szelen-kis-serulesekkel-kopa~II2764499
2764499
10416
430
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Christian Holzer jelzéssel: Éjszakai halászat. Olaj, vászon. Szélén kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 37x58 cm
: pk