Géhl Zoltán (1888-1954): Art deco hölgy arcképe, 1935. Ceruza, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Gehl-Zoltan-1888-1954-Art-deco-holgy-arckepe-1935-Ceruza-papir-jelzett-Uvegezett-kiss~II2759369
2759369
10098
430
3400
Beschreibung: Géhl Zoltán (1888-1954): Art deco hölgy arcképe, 1935. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31×23 cm
: nagy_andras