Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 227

1900 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 18. 1900. II. félév. Angol nyelven, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, néhány laza lappal, 8+164+18 p.
16624.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1904 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 25. 1904. I. félév. Angol nyelven, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, XIV+148+XVII-XXIII p.
16625.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1911 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 40. 1911. II. félév. Angol nyelven, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, a borítón címke nyomokkal, 8+156 p.
16626.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
A. Kokorin: Leningrádi album (Szentpétervár). Leningrád, 1967, Hudozhnik RSFSR, 64 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16627.

Rufpreis:
3 000 HUF
Rubovszky Éva (szerk.): A látható kincs - Visible Treasures. Az 55 éves bank. Bp., 2005, MKB. 343 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Ziffer Sándor, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Victor Vasarely, Korniss Dezső műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben
16629.

Rufpreis:
3 000 HUF
Schätze der Weltkunst sorozat 3 kötete: Vorgeschichte und Naturvölker; Ronaik und Gotik; Die Renaissance. (Band 1, 6, 8). Gütersloh-München-Wien, 1974, Verlagsgruppe Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16630.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Craft. Craft & Design. Irány, utak a kortárs magyar iparművészetben. 2008-2009. Szerk.: Urbán Ágnes. (Bp.,2010.), Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 750 példányban.
16631.

Rufpreis:
1 600 HUF
16632.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).  Bp., 1920-1923. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerince meglazult, kopott, foltos.
16633.

Rufpreis:
3 000 HUF
16634.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).  Bp., 1941. Nyomatott a könyvnyomtatás feltalálásának ötszázadik évében. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
16635.

Rufpreis:
3 000 HUF
16636.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF