16626.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
1911 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 40. 1911. II. félév. Angol nyelven, rendkÃvül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzÅ‘kkel, a borÃtón cÃmke nyomokkal, 8+156 p.