16624.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1900 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 18. 1900. II. félév. Angol nyelven, rendkÃvül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzÅ‘kkel, néhány laza lappal, 8+164+18 p.