17428.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Tóth Béla: Szájrul szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1901, Athenaeum, XV+506+(2) p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopással és foltokkal, foltos lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Prohászka Ferenc).