Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Szabó Lőrinc-Szalay Lajos: Tizenkét vers - Tizenkét rajz. Bp.,1943,Singer és Wolfner, (Hungária Nyomda Rt., 65+3 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérüölt papír védőborítóban. Számozás nélküli (1000/.) példány. A szerző, Szabó Lőrinc (1900-1957), és a művész, Szalay Lajos (1909-1995) autográf ALÁÍRÁSÁVAL
17322.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
9
Ljudmila Ulickaja 5 műve:  Elsők és utolsók. Válogatott elbeszélések.; Imágó. Regény.;  A mi urunk népe.;  Örökbecsű limlom.;  Odaadó hívetek, Surik.; Ford: Goretity József. Bp.,2007-20132,Magvető. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.
17323.

Rufpreis:
8 000 HUF
Takáts Gyula: Helyettük szóljál. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, saját kézzel írt képeslappal, jó állapotban.
17324.

Rufpreis:
6 000 HUF
20
Nagyváradi Horváth Janka: A régi Erdély. Bp., 1908., Athenaeum, 4+299 p. Átkötött korabeli félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
17325.

Rufpreis:
6 000 HUF
10
Magyar-portugál szótár. Nyelvtan, beszélgetések. Függelék: A mai brazil élet. Összeáll.: Molnár Gábor. Bp., 1948, Dr. Vajna és Bokor, 189+(3) p. Kiadói papírkötés, a borító és az utolsó lap kissé sérült.
17326.

Rufpreis:
4 000 HUF
17327.

Rufpreis:
6 000 HUF
17328.

Rufpreis:
6 000 HUF
17329.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Parti Nagy Lajos: Grafitnesz. Bp., 2003. Magvető. ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval
17330.

Rufpreis:
8 000 HUF
[Vojdisek József] Egy hazafi: Toldalék-észrevételek gróf Széchenyi István Hitel czímű munkájához. - - tól. Pest, 1831, Wigand Otto,61+3 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, két hiányzó lappal (55/56., 57/58.), a hátsó borító részben levált.
17331.

Rufpreis:
5 000 HUF
Mátyás Flórián: A magyar nyelv finnítési törekvések ellenében. Pécs, 1857, Lyceum, XVII+1+19-67 p. Papírkötésben, a hátsó borítón kis hiánnyal, foxing foltokkal. Felvágatlan példány! Ritka!
17332.

Rufpreis:
5 000 HUF
May Károly: Winnetou I-III. Köt. Ford.: Faragó László, Turóczi József. Mühlbeck K(ároly) rajzaival. Bp.,[1924],Hajnal, 215;127;142+1 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, a borítón kopásnyomokkal.
17333.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF