17390.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
15
Marcel Proust: Az eltűnt idő nyomában. I-IV. köt.: Bimbózó lányok árnyékában I-IV. köt. Ford.: Gyergyai Albert. Bp., [1938], Grill,(Győr, Győri Hírlap-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal.