17357.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lucio D'Ambra: A házasélet trilógiája. Férjnek lenni mesterség. A feleség hivatása. A szeretÅ‘ művészete. Ford.: Salaczné Zachár Ilona. Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kiadói papÃr védÅ‘borÃtókban, a vászon borÃtókon kis kopásnyomokkal, a papÃrborÃtók szakadtak, az egyiken kis hiány.